Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wereszcze Małe

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona

Parypse(Wereszcze Małe + 9 km)

150 000 zł2 252 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Parypse gm. Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Warsztat z parkingiem, ul. Wołyńska

Cementowni,Chełm(Wereszcze Małe + 10 km)

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek docieplony i odnowiony posadowiony na ogrodzonej posesji z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Wnętrze przestronne i zadbane, z funkcjonalnym układem pomieszczeń (sala obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zastawie-Kolonia

Zastawie-Kolonia(Wereszcze Małe + 19 km)

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w malowniczej i bardzo spokojnej miejscowości Zastawie-Kolonia, nieopodal Krasnegostawu, bez bliskiego sąsiedztwa. Parterowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Siennica Różana

Siennica Różana(Wereszcze Małe + 14 km)

3 500 000 zł1 500 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom weselno-bankietowy o pow. 1500m2, przystosowana do organizacji dużych imprez (do 450 osób) wraz z zapleczem gastronomicznym i hotelem. Cena do negocjacji Wszystkie imprezy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Partyzantów

Śródmieście,Chełm(Wereszcze Małe + 10 km)

1 999 900 zł5 320 m² 375,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 5320 m - ścisłe centrum Chełma, ul. Partyzantów. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5320 m , zlokalizowana w centrum Chełma, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Wereszcze Duże(Wereszcze Małe + 2 km)

59 000 zł2 289 m² 27,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowalna 2 289 m2 - wereszcze duże, gmina rejowiec Idealna pod dom, działalność usługową lub inwestycję - tylko 7 km od Chełma Na sprzedaż działka nr 140/3 o powierzchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Nowe Chojno

Nowe Chojno(Wereszcze Małe + 19 km)

1 152 692 zł45 000 m² 25,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-inwestycyjna ok. 4,5 ha ( 2 i 2,5 ha) tuż przy głównej trasie Piaski-Chełm. Miejsce idealne na parking, halę, restaurację, stację obsługi. Płaska, tuż przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac 3 Maja

Krasnystaw(Wereszcze Małe + 19 km)

1 642 zł91,23 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: plac 3 Maja 26/1, krasnystaw Powierzchnia uż.: 91,23 m2 Liczba pomieszczeń: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, spiżarka, przedpokój, łazienka, WC Cena: 18,0 zł/m2 netto - Atuty nieruchomości - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Trubakowska

Zachód,Chełm(Wereszcze Małe + 10 km)

193 000 zł50 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nie każdy dom musi być duży, żeby był funkcjonalny ten dom to świetna propozycja dla osób, które szukają kompaktowej przestrzeni z potencjałem. Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Pocztowa

Śródmieście,Chełm(Wereszcze Małe + 10 km)

2 499 000 zł350 m² 7 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferuję kamienicę w samym centrum miasta Chełma, w województwie lubelskim- przy reprezentacyjnym Deptaku. Budynek znajduje się w jednej z najbardziej uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Wereszcze Małe,lubelskie

84 000 zł3 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka zagrodowa w Wereszczach Małych Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 17/12, położoną w miejscowości Wereszcze Małe, gmina Rejowiec,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij